• Półkolonie letnie

Dyrektor Miejskiej Szkoły Podstawowej nr 2 w Piekarach Śląskim obwieszcza, że na półkolonie letnie, organizowane w dniach:

I turnus: 24-28 lipca 2023 r.

II turnus: 31.07.- 04.08.2023 r.

są jeszcze wolne miejsca.

Osoby zainteresowane mogą zapisać Dziecko na jeden lub dwa turnusy.

Odpłatność 200,00/turnus, w godzinach od 9.00 do 15.00 (możliwość przyprowadzenia Dziecka wcześniej)

• Zakończenie roku szkolnego

Jak w każdym zakątku naszego pięknego kraju, 23 czerwca, w piątek, w naszej wspaniałej szkole, żegnaliśmy naszych jeszcze wspanialszych Uczniów przed wakacjami.

Po porannej mszy świętej w piekarskim kościele św. Rodziny, którą proboszcz, ks. Jarosław Ogrodniczak, po raz ostatni, przed zmianą parafii, prowadził dla naszych Uczniów, na wakacje wyprawiliśmy Pierwszoklasistów, Drugoklasistów i Trzecioklasistów. Była to pierwsza taka akademia, dla naszych Pierwszaków, a potrafili zachować się wzorowo i wytrzymać w skupieniu ponad 45 minut! Zostały rozdane świadectwa i dyplomy z wyróżnieniami dla najlepszych Uczniów, podziękowania przyjęli Rodzice Uczniów oraz Nauczyciele. Akademię przygotowała i prowadziła Pani Anna Surowiak.

• Konkurs szkolny Mam Talent

16 czerwca w szkole odbył się szkolny konkurs "Mam Talent", podczas którego uczniowie mogli zaprezentować swoje umiejętności, zainteresowania i pasje.

Mimo towarzyszącej tremy, wszyscy uczestnicy konkursu spisali się świetnie.

Po burzliwej naradzie komisja konkursowa ogłosiła wyniki:

w kategorii taniec I miejsce zajęły: Klaudia Pohl, Karolina Gołębiewska,