facebook MG2 (kliknij poniżej)

• Zdjęcie użytkownika Miejskie Gimnazjum nr 2 w Piekarach Śląskich.

• Już od 12 marca 2018r. można składać w sekretariacie naszej szkoły zgłoszenia i wnioski o przyjęcie do klasy pierwszej, czwartej i siódmej nowoutworzonej szkoły – Miejskiej Szkoły Podstawowej nr 2 w Piekarach Śląskich.

Zapraszamy uczniów:

• do klasy pierwszej ogólnodostępnej

• do klasy czwartej ogólnodostępnej

• do klas siódmych: ogólnodostępnej, sportowej i dwujęzycznej

W klasie dwujęzycznej:

• uczniowie będą mieć tygodniowo 5 godzin języka angielskiego,

• Szanowni Państwo.

Miło nam poinformować, że zgodnie z podjętą przez Radę Miasta Piekary Śląskie uchwałą w budynku naszego gimnazjum z dniem 1 września 2018 roku rozpocznie działalność Miejska Szkoła Podstawowa nr 2.

Swoim zasięgiem obejmować będzie ona następujące ulice:

Adama Didura, Boczna, Bytomska (parzyste od nr 94 do nr 254), Gen. Jerzego Ziętka (nieparzyste do nr 5, parzyste do nr 64), Głęboka, Józefa Bema, Kalwaryjska (nieparzyste do nr 31, parzyste do nr 24), Kazimierza Wielkiego, Konstantego Damrota, Konstytucji 3-go Maja (nieparzyste do nr 37, parzyste do nr 36), Królowej Jadwigi, Krótka, ks. Jana Ficka, ks. Jerzego Popiełuszki, Łączna, Mikołaja Kopernika, Mikołaja Reja, Nerlicha, Papieża Jana Pawła II (parzyste do nr 28), Piotra Skargi, Stanisława Moniuszki, Studzienna, Wawrzyńca Hajdy, Zygmunta Starego

• Przypominamy, że dnia 15 lutego 2018r. o godzinie 17.00 odbędą się

spotkania rodziców z wychowawcami klas.

• Dzisiaj w naszej szkole obchodziliśmy święto ,,Dzień Bezpiecznego Internetu",które jest rozpowszechnione w całej Europie.

Gimnazjaliści zaangażowali się w projekt.Celem było zwrócenie uwagi na kwestię bezpiecznego dostępu do zasobów internetowych przez dzieci i młodzież.

Poszczególne klasy podjęły ciekawe inicjatywy. Podczas apelu uczniowie zaprezentowali swoje pomysły:ciekawe plakaty promujące pozytywne wykorzystanie Internetu; prezentacje multimedialne, scenki teatralne a także reportaż filmowy. Cieszymy się z zaangażowania młodzieży.

Nazwa użytkownika:
Hasło:
wczytywanie danych z serwera, proszę czekać

• Miejskie Gimnazjum nr 2
    ul. Ks. Jerzego Popiełuszki 8