• Nabór do świetlicy szkolnej

• Szanowni rodzice, uprzejmie informujemy, że rozpoczynamy nabór do świetlicy szkolnej na rok szkolny 2021/2022. Wnioski o przyjęcie dziecka do świetlicy można pobrać przy wejściu do szkoły w godzinach 7-15. Wypełnioną kartę zapisu należy dostarczyć do sekretariatu szkoły do dnia 31.08.2021r.

• Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2021/2022 - 1 września 2021r.

•

Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2021/2022 odbędzie się w dniu 1 września 2021 r. według zamieszczonego poniżej harmonogramu (przy załażeniu, że od 1 września szkoły będą funkcjonować w trybie stacjonarnym):

Klasy IV oraz VII - sala gimnastyczna, godzina 8:30

Klasy  III - sala gimnastyczna, godzina 9:15

Klasy I oraz II- sala gimnastyczna, godzina 10:00

W związku z okresem pandemii rozpoczęcie nowego roku szkolnego odbędzie się z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego (zakrywanie nosa i ust, dezynfekcja rąk, bezpieczny odstęp).

Na teren szkoły wchodzą tylko uczniowie, rodzice uczniów klas pierwszych( 1 dziecko + 1 opiekun), nauczyciele oraz pracownicy obsługi zachowując zasady reżimu sanitarnego (zakrywanie nosa i ust, dezynfekcja rąk, bezpieczny odstęp).