• Zaproszenie

• W dniu 1 lutego (środa) w gabinecie Pielęgniarki Szkolnej MSP2, w godzinach od 9.00 do 11.00 , dyżur będzie pełniła specjalistka z Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej, Pedagog, Pani Iwona Koperwas. Chętnych Rodziców Uczniów zapraszamy na konsultacje, rozmowy, porady.

• Podziękowanie

• Serdecznie dziękujemy wszystkim Uczniom i Rodzicom zaangażowanym w zbiórkę darów dla bezdomnych zwierząt z bytomskiego schroniska.

• Trenuj razem z nami

• Wszystkich chętnych chłopców z rocznika 2008 - 2009 zapraszamy na bezpłatne treningi piłki ręcznej.

Treningi odbywać się będą w każdy wtorek i piątek o godz. 16 30 w Hali Sportowej MOSIR "Olimpia" przy ul. Ziętka 60.

Pierwsze zajęcia już we wtorek 7 lutego.

Treningi te prowadzone będą również pod kątem naboru do klasy sportowej o profilu piłka ręczna, którą planujemy otworzyć we wrześniu w Akademickim Zespole Szkół w Piekarach Śląskich.

W przypadku pytań prosimy o kontakt pod nr tel. 603-137-290.

Udzielimy wszelkich niezbędnych informacji.

Przy okazji, chcemy zaprosić w sobotę 4 lutego od godz. 9 00 do Hali Sportowej MOSIR Olimpia, gdzie rozegrany zostanie Turniej Piłki Ręcznej dla chłopców z rocznika 2008 - 2009.

W turnieju udział wezmą 4 drużyny. Oprócz naszego zespołu. zagrają również 3 drużyny z innych, sąsiadujących miast.

• "Picture dictionary" - konkurs

• Świetlica szkolna ogłasza konkurs językowy pod tytułem "Picture dictionary"dla klas 1-3.

Zadanie konkursowe polega na wykonaniu słownika obrazkowego w języku angielskim (minimum 10 obrazków) w wybranej kategorii: zwierzęta, rodzina, kolory, jedzenie, dom.

Prace konkursowe proszę składać w świetlicy szkolnej do dnia 12 stycznia.

Na zwycięzców czekają nagrody.

Zapraszamy do udziału!