• Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania

• 29 września z okazji Dnia Głośnego Czytania uczniowie klas 1-3 mieli okazję posłuchać fragmentów książek dla dzieci najmłodszych oraz tych trochę starszych:)

Sami również czytali głośno swoim koleżankom i kolegom.

Pamiętajmy - czytajmy codziennie!

• OBIADY -październik 2021r.

• Informujemy, że cena obiadów w miesiącu październiku 2021r. wynosi 80,00 zł (20dni * 4,00 zł=80,00 zł)

Bardzo prosimy o niezaokrąglanie kwot za obiady.

Należność za posiłki proszę uregulować do 30.09.2021r.

Wpłat za posiłki należy dokonać na konto bankowe o numerze:

08 1020 2313 0000 3202 0600 8702

opisując przelew w następujący sposób imię i nazwisko dziecka żywienie za (miesiąc / rok).

Rodzic lub prawny opiekun ucznia ma obowiązek zgłoszenia nieobecności na obiedzie osobiście lub telefonicznie pod nr 533 336 726 do godziny 8:30 danego dnia podając imię i nazwisko ucznia oraz datę nieobecności. Niezgłoszona nieobecność na obiedzie nie podlega zwrotowi.

• OBIADY -WRZESIEŃ 2021r

• Obiady w miesiącu wrześniu będą wydawane od 16.09.2021r.

Informujemy, że cena obiadów w miesiącu wrześniu 2021r. wynosi 44,00 zł (11dni * 4,00 zł=44,00 zł)

Bardzo prosimy o niezaokrąglanie kwot za obiady.

Należność za posiłki proszę uregulować do 15.09.2021r.

Wpłat za posiłki należy dokonać na konto bankowe o numerze:08 1020 2313 0000 3202 0600 8702 opisując przelew w następujący sposób imię i nazwisko dziecka żywienie za. (miesiąc / rok).

Rodzic lub prawny opiekun ucznia ma obowiązek zgłoszenia nieobecności na obiedzie osobiście lub telefonicznie do godziny 8:30 danego dnia podając imię i nazwisko ucznia oraz datę nieobecności .Niezgłoszona nieobecność na obiedzie nie podlega zwrotowi.

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem stołówki szkolnej !!!

• KODUJ Z GIGANTAMI

• Drodzy uczniowie!

Serdecznie zachęcamy Was do wzięcia udziału
            w bezpłatnych warsztatach z programowania "KODUJ Z GIGANTAMI - STARCIE GIGANTÓW - PROGRAMISTYCZNY BÓJ BOHATERÓW NAJLEPSZYCH GIER”!

Zajęcia umożliwiają poznanie podstaw programowania w środowiskach takich jak:
            Scratch, Minecraft, App Inventor, Roblox, C#, Visual Studio, HTML.

Chcecie poznać świat tworzenia gier, aplikacji mobilnych i języków programowania? Jeśli tak, wydarzenie Koduj z Gigantami jest właśnie dla Was!

Zapisy już wystartowały. Liczba miejsc jest ograniczona!

Warsztaty będą odbywać się
            26 września przy ul. Piekarskiej 6 (Zabytkowa Poczta) w Bytomiu.

Sprawdź szczegóły i wypełnij wraz z rodzicem formularz zapisowy, aby zarezerwować miejsce:
            kodujzgigantami.pl

Na zajęcia zapraszają @Giganci Programowania.