• OBIADY - grudzień 2021r.

• Informujemy, że cena obiadów w grudniu 2021r. wynosi 64,00 zł (16dni * 4,00 zł=64,00 zł). Bardzo prosimy o niezaokrąglanie kwot za obiady. Należność za posiłki proszę uregulować do 30.11.2021r. Wpłat za posiłki należy dokonać na konto bankowe o numerze:

08 1020 2313 0000 3202 0600 8702

opisując przelew w następujący sposób: imię i nazwisko dziecka, żywienie za (miesiąc / rok). Rodzic lub prawny opiekun ucznia ma obowiązek zgłoszenia nieobecności na obiedzie osobiście lub telefonicznie pod nr 533 336 726 do godziny 8:30 danego dnia podając imię i nazwisko ucznia oraz datę nieobecności. Niezgłoszona nieobecność na obiedzie nie podlega zwrotowi.

• #SzkołaDoHymnu

• 11 listopada punktualnie o godz. 11:11 uczniowie i nauczyciele MSP2 wspólnie odśpiewali „Mazurka Dąbrowskiego” włączając się do akcji MEN „Szkoła do hymnu”.

• Wycieczka edukacyjna

• 29 października uczniowie klas IV udali się do Centrum Edukacji Przeciwpożarowej znajdującego się w Państwowej Straży Pożarnej w Chorzowie. CEP w jasny i atrakcyjny sposób uczy dzieci i młodzież podstawowych zasad ochrony przeciwpożarowej, wykorzystując ciekawe prezentacje filmów edukacyjnych i efekty specjalne. Wycieczka miała charakter edukacyjny i zabawowy. Nasi uczniowie mogli zobaczyć: pożar mieszkania, pożar lasu, wypadek drogowy, katastrofę budowlaną, zagrożenie czadem oraz Małą Strażnicę, w której zobaczyli sprzęt i mundury strażackie. Największą atrakcją był wóz strażacki, w którym uczniowie „jechali”  do pożaru. Wszyscy zwiedzający po przejściu ścieżki edukacyjnej dowiedzieli się, jakie są najczęstsze przyczyny pojawiania się pożarów oraz  ich skutki.