• Sukces Ingi

• Jesteśmy ogromnie dumni z naszej uczennicy Ingi Szlęk, która dostała się do finału XVII Wojewódzkiego Konkursu Wokalnego "Motyw miłości w piosence polskiej" organizowanego przez Młodzieżowy Dom Kultury nr 2 w Bytomiu.

27 lutego Inga wzięła udział w finałowych przesłuchaniach konkursowych.

Było to jej pierwsze doświadczenie na dużej scenie.

Życzymy dalszych sukcesów!

• MKS Olimpia MEDEX Piekary Śląskie zaprasza

• "Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom młodych fanek piłki ręcznej postanowiliśmy...

Rozpocząć nabór do dziewczęcej sekcji piłki ręcznej.

W związku z tym, że dopiero startujemy z nowym projektem , nie określamy konkretnych roczników - prosimy zatem o zgłoszenia wszystkich zainteresowanych dziewczynek w wieku szkolnym.

Wstępne zgłoszenia przyjmować będziemy do 15 marca 2023r.

Zgłoszenia przyjmujemy:

- drogą elektroniczną email : rekrutacja-olimpia@wp.pl

- telefonicznie – pod numerami tel. 695 823 588 lub 603 137 290

W zgłoszeniu prosimy o podanie imienia i nazwiska dziecka, roku urodzenia oraz nr telefonu kontaktowego.

Na ich podstawie, dokonamy podziału na grupy wiekowe i ustalimy harmonogram zajęć.

Planowany termin rozpoczęcia zajęć:  kwiecień 2023 r.

Zapraszamy".

• Dzień Otwarty w MSP 2

• Serdecznie dziękujemy Wszystkim naszym przyszłym Pierwszakom oraz ich Rodzicom i Opiekunom, za przybycie do Miejskiej Szkoły Podstawowej nr 2 na Dzień Otwarty, który miał miejsce w naszej placówce 28 lutego 2023r.